Genel Özellikler

PVC Sürme Kapı ve Pencere Sistemi içinde yer alan birçok profil ve yardımcı malzemeler, izolasyon hedeflenerek özel olarak tasarlanmıştır ve birleşim yerlerindeki alın kapatma I alın birleştirme profillerine, TPE conta dahil edile­rek izolasyon artırılmıştır.

PVC Sürme Kapı ve Pencere Sisteminde ; sürme kasa, sürme pervaz kasa, sürme kasa sineklikli, üç ray kasa, sabit sürme kasa ve sabit sürme pervaz kasa kullanımı ile birçok çözüm bulunmaktadır. Bu sistemde üretilen pencere ve kapı detayına göre, sistem içindeki iki farklı sürme kanat profil (3 oda­cıklı) seçeneği yer alır. PVC Sürme Kapı ve Pencere Sistemi, yardımcı profiller kullanılarak Zendow ve Everest Max Sistemleri ile de kombine edilebilmektedir. Ayrıca, alüminyum alın kapatma ve alın birleştirme profi­lleri ile rüzgara karşı mukavemet de artırılarak, daha geniş boyutlarda doğrama imalatı yapma olanağı sağlanır. Sürme kasa çift kanat hareketli veya sabit sürme kasa uygulamalarında, alt-üst ve yan kısımlarında fiks bölümler oluşturulabilir.

PVC Sürme Kapı ve Pencere Sistemde yer alan tüm profiller, TS 5358 EN 12608'e uygundur.

Teknik Özellikler

ContaTPE Gri/ Siyah
ÇıtaTek Tırnaklı-PCE Contalı
Cam Kalınlıkları4, 20, 24, 30 mm
Açılım SeçenekleriSürme tek ray, çift ray, üç ray kasa profilleri ve sineklik kasa, pervazlı kasa uygulamaları
SınıfTS EN 12608-1 B Sınıfı 
Isı İletkenlik Kat SayısıUf:2.0 W/m2K


Renk Seçenekleri

Sürme Kapı ve Pencere Sistemleri, zengin renk seçenekleri ile tüketicilerin beklentilerini karşılamaktadır.

Krem, Antik Meşe, Kiraz, Altın Meşe, Budaklı Winchester, Fındık, Winchester, Vizon, Antrasit Gri, Koyu Meşe, Venge, Gümüş, Kül Siyah, Titanium Sand, Metalik Antrasit Gri