Genel Özellikler

Fusion PVC Kapı Sistemi, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı olarak tasarlanmıştır. TPE conta kullanımı ile siste­me köşelerde kaynaklanabilme özelliği kazandırıl­mış, dolayısı ile güçlü sızdırmazlık sağlanmıştır.

PVC Kapı Sistemi, 90 mm ve 150 mm'lik pervaz profilleri, greyaj, ara bağlantı profilleri, açılı köşe dönüş, 90° ve 135° köşe dönüş, damlalık, alüminyum eşik, çeşitli kapatma profilleri ve denizlik montaj profili ile geniş bir ürün ailesine sahiptir.

Fusion PVC Kapı Sistemi içerisinde, farklı detaylara çözüm oluşturabile­cek zengin yardımcı ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Fusion PVC Kapı Sis­temi, suyun tahliyesini hızlandıran, özel eğimli bir tasarıma sa­hiptir. Sistemde 20, 24, 30 ve 36 mm cam kalınlığı uygulama­ları yapılabilmektedir. Güvenlik açısından tavsiye edilen emni­yetli ispanyolet kavramı, sistem içerisinde uygulanabilmekte­dir. Fusion PVC Kapı Sistemi, diğer tüm sistemler ile uyumludur. (Sinek­lik, panjur, kepenk vb) Fusion Sistemi'nde yer alan profiller, TS 5358 EN 12608 standardına uygun üretilmekte olup, B sınıfı et kalınlığına sahiptir.

Teknik Özellikler

Profil Genişliği70-60 mm
Odacık Sayısı5/4
Conta Sayısı2 (Orta Contalı)
ContaTPE Gri / Siyah
ÇıtaTek Tırnaklı - PCE Contalı
Cam Kalınlıkları4, 20, 24, 30, 36 mm
StandartTS EN 12608-1 B Sınıfı
Isı İletkenlik Kat Sayısı Uf: Uf: 1.4 W/m2K

Renk Seçenekleri

Fusion Sistemi, zengin renk seçenekleri ile tüketicilerin beklentilerini karşılamaktadır.

Krem, Altın Meşe, Budaklı Winchester, Fındık, Winchester, Vizon, Antrasit Gri, Venge, Titanyum Sand, Metalik Antrasit Gri